A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ona Vasjari - Niper Dhe Mbesa


Choose star rating

Rating:  1.5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/06/2019

2019-06-08T19:03:51

Music & Arrangement:

Valter Beqo

Lyrics:

Arben Duka

Lyrics:

Armand Trebicka

Video Production:

MAX ProductionSorry, this song lyrics is not yet available "Niper Dhe Mbesa" sung by Ona Vasjari.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Niper Dhe Mbesa".
The music video from Ona Vasjari attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019