Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Ajo Si Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Ajo nuk me tregonte
Se ke ndjente se ke donte
Ajo si ajo
Jo nuk e di cfare do
Ai e linte vetem
Ndersa une e doja teper
Tani e vetme mbet ajo
Vetem s'mund te jetonte dot ajo
E doja me gjithe zemer sikur asnje tjeter
Ajo si ajo jo nuk e di cfare do
Ai e linte vetem ndersa une e doja teper
Tani kerkon t'me doj ajo
Vetem, sonte vetem eshte ajo

U be vone
Ti larg syrit dhe larg zemres me qendron
Tani eshte shume vone
Dimri i ftoht
I ka lagur zemrat tona eshte e kot
Tani eshte e kot
Sot u be vone
E larg syrit e larg zemres me qendron
Tani me qendron
Mos me kerko
Te doja tani jo

E doja me gjithe zemer sikur asnje tjeter
Ajo si ajo jo nuk e di cfare do
Ai e linte vetem ndersa une e doja teper
Tani kerkon t'me doj ajo
Vetem, sonte vetem eshte ajo

U be vone
Ti larg syrit dhe larg zemres me qendron
Tani eshte shume vone
Dimri i ftoht
I ka lagur zemrat tona eshte e kot
Tani eshte e kot
Sot u be vone
E larg syrit e larg zemres me qendron
Tani me qendron
Mos me kerko
Te doja tani jo

Tani jo
Tani jo
Tani jo
Tani jo


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst

Aurel Thellimi - Ajo Si Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Si Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo Si Ajo", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0