Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aurela Gaçe - Falma Buzqeshjen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falma Buzqeshjen".
3. Video është e këngës "Falma Buzqeshjen", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aurela Gaçe - Falma Buzqeshjen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

14/06/2007

2007-06-14T02:09:24+00:002X-Ma fal at buzëqeshje
Edhe më mbush lumturi

Asgjë nuk mbetun
tani gjitha i humba
dashurija dhe gëzimi
u zhdukën për mua

E kujtoj at takim
me lot e dashuri
Jetoj me ate përqafim
që ma dhurove ti.

A duhen shumë koh
vite të tëra për ne
ti ike shum larg
pa me thën ku je

Asgjë nuk me ka mbetur
tani gjitha i humba
dashurija dhe gëzimi
u zhdukën për mua...


Ky tekst u dërgua nga Debora
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet