Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Do Te Behem Makiniste  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

14/08/1983

1983-08-14T20:20:58+00:00treno o tren i gjate shume,
ndalu pak te vij dhe une
pastaj sulu dhe vrapo,
te shetisim ne gazmor qe na shkodra gjer ne vlore, shqiperin e bukur oooo...

ref:
kendon treni cuf e caf
me vagon varg e varg
fushe e male une shetis
prane xhaxhit makiniste.[2]

thote treni rritu shpejt
xhaxhi makinist te pret(2)
rritu shpejt te behesh ti makinisti yn i ri(2)

ref:
kendon treni cuf e caf
me vagon varg e varg
fushe e male une shetis
prane xhaxhit makiniste


Ky tekst u dërgua nga Arli
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet