Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Vene Me Kembe E Vijne Pa Koke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Kam nje kenge per te kenduar
Kam nje dert per te vajtuar
Nje semundje e pasheruar oooo
Qysh nga shekujt e kaluar..
Qaj moj zemer e palgosur
Vajto ti moj nena plake..
Mergimi djemt ti ka sosur
Ikin e ste vijne prape....
Qan nena me ligje plote
Na ikin djemte neper bote
Ceshte keshtu o i madhi zote..
Vene me kembe i vijne pa koke...


Aurela Gaçe - Vene Me Kembe E Vijne Pa Koke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vene Me Kembe E Vijne Pa Koke".
3. Video është e këngës "Vene Me Kembe E Vijne Pa Koke", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0