A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aurela Gace - Ca$h  (Feat. Mc Kresha)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/06/2011

2011-06-23T12:35:44

Featuring

Mc Kresha

Arrangement:

Darko Dimitrov

Video Production:

Pulla

Song from the album:

"Paraprakisht"

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 11

Participating in

Zhurma Show 2011


(Intro:)
Hmmm... Ok Shpirt... t'puth fort!
M'lodhi...
Çe do... ka para...
Ku s'me ka çuar... n'Dubai isha. Ja...
I martuar po s'ka gje...

la la la la la
la la la la la . . .

Më duhet një makinë
në bllok ta kem shtëpinë
firmatot kam fiksim... unë!

e asgjë nuk kam problem
e jotja do të jem
mjafton të kesh ti ca$h ca$h

unë në mendje kam para

zemër I love you
do të të dua ty për jetë
sa të kesh numër me njëzet
I need you - zemra ti e di të ndjej
asnjë tjetër s'mund të gjej si ti

ti ti ti
ti ti ti
ti ti ti (oo zemër )

mësoje o viktim kjo ndjenjë e ka një çmim
ta ndjesh o shpirti im ti
për ty unë jam princeshë
me mua që të jesh
duhet të japësh ca$h

ca$h ca$h
ca$h ca$h
ca$h ca$h

Zemër I love you
do të të dua ty për jetë
sa të kesh numër abone
I need you - zemra ti e di të ndjej
asnjë tjetër s'mund të gjej si ti

Mc. Kresha:
Thojn që parja e sill boten
sikur topin me ni gisht
ajo si duket don veq pare
edhe ato paraprakisht
me t'vertet osht bish
plot vetbesim
krejt e trent dej 100% aktrim
0% i ka talent
vishet shtrenjt e percjell
qka osht n'treg bluzen e kalter
oren e Cartier e ka mos mi ra msysh
menjeher e ka parasysh sa ke pare
se tana ske mu marr mo parasysh

(2x) eej jon bo vip-at e sodit
sikur ekipat e futbollit
qdo 1 vjet tu e nderru sponzorin

la la la la la
kthemi paret e mija
Aurela:okej
Mc.Kresha e Aurela : la la la la la
Aurela : një tjeter do ta gjej

Aurela : (2x)
zemër I love you
do të të dua ty për jetë
sa të kesh numër abone
I need you - zemra ti e di të ndjej
asnjë tjetër s'mund të gjej si ti (oouuooh) .


Lyrics submited by Aidda   saramk   Djal1Keq
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019