A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aurela Gaçe - Më Mbaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2019

2019-08-18T17:57:47

Muzika:

Aurela Gaçe

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

MAX Production


Mezi pres të vi nata
Të kercej me ty mbrapa
Trupat avuj nga flaka
Aaaaaaa
Shikimet e tua raketa
Puthjet e mija shigjeta
Çmenduria ia vleka
Aaaaaaa

Ref.
Më mbaje, më mbajeee
më mbajee
Më mba, më mbaje (6X)

S'mund të pres deri nesër
Dua tepër më tepër
Ta shijoj si e etur
Jejejejeje
Le t'më shohin nuk dua t'ja di
Le t'më njohin nuk dua t'ja di
Çmenduri jemi unë edhe ti
Aaaaaaaaa

Ref.
Më mbaje, më mbajeee
më mbajee
Më mba, më mbaje (6X)

Le t'më shohin nuk dua t'ja di
Le t'më njohin nuk dua t'ja di
Çmenduri jemi unë edhe ti

Ref.
Më mbaje, më mbajeee
më mbajee
Më mba, më mbaje (6X)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019