A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Prit Pak

Prit Pak
-Je i lirë kur mendon aje i sigurt
Mendo para se të thuash sepse mund tëlendosh të tjert
Kujto at qe thua dhe at qe si degjove
Mos i kujto ata qe flisnin keq per ty
Koha po shkon dhe mendo gjera të kota Sepse ora ka vler sa vet jeta.

- poem written by Aurela Uka


- Submitted by Aurela Uka -

Not Yet Rated






Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019