A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Pse Smë Degjon Un Po Të Flas

Jet? Te dua, me beson të dua shum, me shum se gjithqka pse e ngrys fytyren Buzqesh jam ketu, pse sm perqafonë qfar ke qe qanë
t merr malli per mu qe skam qen afer teje e mos ki frik jam pran teje Shpirt pse sme degjon ka koh qe po të flas dhe sm kthen as një fjal Mos ndoshta ti sm don apo sdon të buzeqeshesh me mua eh as të perqafoj sdon atëhere qfar ke, Pa prit nje zë erdhi dhe kete e the
"Çdo Dashuri fillon me nje tregim dhe pse n fund t lene personat dhe ikin"
Mendo qe ike vertet por ketu prak ketu do mbetesh
e Vura fytyren dhe mendova a jam n enderr apo enderrova
As Mengjesi nuk u zbardh
Kuptova qe n bot tjeter jam

Vazhdon...

- story written by Aurela Uka


- Submitted by Aurela Uka -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019