Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora Qazimi - Dy Dele 300 Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"1+1"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Dele 300 Pare" kënduar nga Aurora Qazimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Valentino Mitaj - Dy Dele 300 Pare

dy dele
dy dele e treqind pare
qo moj nuse
qo moj nuse te hedhim valle

dy dele
dy dele dy dele e treqind pare
qo moj nuse
qo moj nuse me hi en valle

merre dhandrrin
merre dhandrrin dor per dore
sa lezet
sa lezet te paska hije

si byreku
si byreku ne tepsije
si byreku
si byreku ne tepsije

Mire Brema
Mire Brema Zoti Shpise
Mire Brema
Mire Brema Zoti Shpise

Ake Buke
Ake Buke Me Naj Rome
Ake Buke
Ake Buke Me Naj Rome

Ake Mishe
Ake Mishe Me Naj Rome
Ake Mishe
Ake Mishe Me Naj Rome

Ake Kos
Ake Kos Me Naj Rome
Ake Kos
Ake Kos Me Naj Rome

Saka Detit
Saka Detit Uje Rome
Saka Detit
Saka Detit Uje Rome

Luan Rrapushi - Dy Dele 300 Pare

dy dele
dy dele e treqind pare
qo moj nuse
qo moj nuse te hedhim valle

dy dele
dy dele dy dele e treqind pare
qo moj nuse
qo moj nuse me hi en valle

merre dhandrrin
merre dhandrrin dor per dore
sa lezet
sa lezet te paska hije

si byreku
si byreku ne tepsije
Më Shumë Këngë Nga Aurora Qazimi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet