Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

pooo viiiii tek tiii te them nje fjaaaal tyyyy,sa me dhem kjo zemer o shpirti iiim.
Te gjitha ti dhurova ato qe kisha ti dhash diellin une e lutaaa tju uron per nateee.
naaaaaaaaaaananaaaaaanaaaaaaaaaaanaaaaaaaaooooooo.
lotet muu harxhuaaaaannuk kam pse qaje meeee,nuk kam as foooooorc per te vuajtur une.
nuk kam as shpreeeeeees per te jetuar,nuk ka as jet per te vdekuuuuur.
naaaaaaaaaaananaaaaaanaaaaaaaaaaanaaaaaaaaoooooooaaa.
mi mori te gjithanaa si me mmmbeti naaa me le te vetem uuuuuuuuu nen qiellin pa shiiii,naaa mka mbetur nje klithmeee naaaa ti them un zotit naaa te ruaj tyyyy uuuuuuu se ende te duaaa mtregooooooo neshte me i mir se unnn ncka ngan me shuuum se uuuuuun oooooooeee diiiiiii eee di te kam pare me kta dy syyy sa me lendoveeee nje zoot e diii,nje zot e diiiiii aaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaa5x nuk besoooj ne dashuri i urreeej kta dy syt e miiiii!


Ky tekst u dërgua nga Shkresa,jeta Dhe Lindi.Aurora
Publikimi: 17/04/2005
Festivali: Top Fest 2


Aurora - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0