Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ava Max - H.E.A.V.E.N Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

H-E-A-V-E-N, Heaven's what you like
Oh, yeah, Heaven's what you like
Oh, Heaven's what you like
You got me feeling
H-E-A-V-E-N, Heaven's what you like
Oh, yeah, Heaven's what you like
Oh, Heaven's what you like

Ooh
Ooh

Heaven's what you like
Ava Max
Publikimi: 03/09/2020


Ava Max - H.E.A.V.E.N
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "H.E.A.V.E.N".
3. Video është e këngës "H.E.A.V.E.N", por nuk këndohet nga Ava Max.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ava Max:


Komente 0