A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ava Max - Torn


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2019

2019-08-27T16:00:11

You, you take all of the light, light, light away
But, but then you give me fireworks
I, I think of leavin' nigh-nigh-night and day
But, but then you always find the wordw

You're contagious, baby
Love when you love me, hate me
The way you ra-ra-ra-ra rock my body lately
You set the rain on fire
I wish the lows were higher
Wish I could stop, stop, stop to save me

Oh, I wanna stay, wanna walk out the door
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn
I can't get enough, can't take anymore
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn
You dry my tears and make it pour
You show me love and give me war
I can't get enough, can't take anymore
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn

I, I always wanna run, run, run away
But, but then I crawl into your arms
It, it's like we startin' drama every day
But, but you know that's my favorite part

You're contagious, baby
Love when you love me, hate me
The way you ra-ra-ra-ra rock my body lately
You set the rain on fire
I wish the lows were higher
Wish I could stop, stop, stop to save me

Oh, I wanna stay, wanna walk out the door
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn
I can't get enough, can't take anymore
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn
You dry my tears and make it pour
You show me love and give me war
I can't get enough, can't take anymore
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn

Torn, torn, baby, I'm torn, torn
Torn, torn, baby, I'm torn, torn

Torn from the pages out of our book
A beautiful tragedy
I'm torn in between Heaven and Hell
'Cause, baby, when I'm with you I just don't know where I'd rather be

Oh, I wanna stay, wanna walk out the door
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn
I can't get enough, can't take anymore
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn
You dry my tears and make it pour
You show me love and give me war
I can't get enough, can't take anymore
(Oh, no) Right now, baby, I'm torn


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019