Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdi Latifi - Kënga E Avdisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jooooooooo more kesh ne vek motra vlla tuj larue
O gjith per ty motra vlla tuj mendue
O me qfar vajze ty o me te fejue
Avdia i motres o

More kur na lejke qaj yll o i sabahit
Ovlla ma qitshe manxerren o krahut
Lshojshe dhite qati shpatit
O i mrizjshe ne mriz o te rrafshit
Avdia i motres

Ani kesh ne magje buk tuj gatue
O dreken n'mal biro me ta prue
O njeva pushkt e shkreta tuj ushtue
Ah mire e dijta
se tye te kan qellue
avdia i nanes o

Ani po tkjan mtra ty po tkjan me za o se mas teje o vlla o nuk ka
ani se mas teje vlla si ka qellu
ani gjakun ty vlla ska kush me ta kerku
avdi oooo i motres o


Avdi Latifi
Publikimi: 14/08/2010


Avdi Latifi - Kënga E Avdisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Avdisë".
3. Video është e këngës "Kënga E Avdisë", por nuk këndohet nga Avdi Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdi Latifi:


Komente 0