Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdi Latifi - Vajza E Kojshisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nane mori nane diqka du me t'than
Njizet vjet i kam oj nane due me u martue
Lypma mori nane lypma vajzen e kojshis
Lypma mori nan-o
Se me ka pelqy

Kalon prej mahalles nane
Del n'penxhre
Po ma ban me sy oj nane
Ftyren si hyri
Lypma mori nane
Lypma vajzen e kojshis-e
Lypma mori nan-o
Seme ka pelqy

Djemt e ri oj nane presin o dasmen
N'koft kysmet oj nane
Thirrim hallkun
Dosllart gjithe kah jan
Do ti therrasim
Lypma mori nane lypma
Vajzen e kojshis-e
Lypma mori nan-o
Se me ka pelqy
Lypma mori nan-o
Se me ka pelqy
Avdi Latifi
Publikimi: 15/08/2010


Avdi Latifi - Vajza E Kojshisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza E Kojshisë".
3. Video është e këngës "Vajza E Kojshisë", por nuk këndohet nga Avdi Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdi Latifi:


Komente 0