Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdi Latifi - Ma Mire Ne Pyll Se Sa N'qytet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mamir ne pyll se ne qytet
na te dy o atje te rrnojm
ooo na te dy o atje te rronojm

Atje njeri sna gergenur
Teamel o jeten ta qojm
te amel o jeten ta qojm

Kur humb rrugen nje njeri
te gjith brengat na i deftojn
te gjith brengat na i deftojn

shok i bahet ni bari
Hajde sonte nkasollen ton
Hajde sonte nkasollen ton

Bariu mikun e nderoj
edhe fyllit o duke ira
edhe fyllit o duke ira

Fjalt e amla na i rrefe
Se kshugjyshi na 3 ka lan
Se kshu gjyshi na ka lan

Buk e meze e raki
Nket kasolla mlu me kasht
Nket kasolle mlu me kasht

Zoti ju dhasht bujari
Qysh se lat udhtarin jasht
n0qysh se lat o udhtarin jasht


Ky tekst u dërgua nga Besimi, FerizajAvdi Latifi
Publikimi: 08/07/2009


Avdi Latifi - Ma Mire Ne Pyll Se Sa N'qytet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Mire Ne Pyll Se Sa N'qytet".
3. Video është e këngës "Ma Mire Ne Pyll Se Sa N'qytet", por nuk këndohet nga Avdi Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdi Latifi:


Komente 0