Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdi Latifi - Jare Mos Me Shtin Moj Me Te Ba Be Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jare
Jare mos me shtin
moj me t'ba be
pasi m'shef me lot tuj kja
o paske ken pa bese pa fe
se prej meje don o me u nda
e hajde lule pra
hajde pra moj lulja allit
mos me le me hjekun zi
se tkam dasht si syte e ballit
shume dashnine kam pase ne ty

Jare mos me shtin djal ne mundim
kur e din se sa te du
o zemren time mire ma din
se mu kush ma ka shtrengu
e pritem po vij pra
pritem pra se mka marre malli
na u ba shume qe sjemi pa
do tflutoj sikur zog mali
n'prehen tandin du me raNuk kemi video për këtë këngë.


Avdi Latifi
Publikimi: 01/02/2010


Avdi Latifi - Jare Mos Me Shtin Moj Me Te Ba Be
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jare Mos Me Shtin Moj Me Te Ba Be".
3. Video është e këngës "Jare Mos Me Shtin Moj Me Te Ba Be", por nuk këndohet nga Avdi Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdi Latifi:


Komente 0