Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Abdyl Morina

Tags: Abdyl Morina, Avdyl Morina

Vendlindja: Prishtine    Mosha: 13 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Abdyl Morina është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë junior. Ai eshte nxenes i klases se gjashte dhe synimi i jetes se tij ka qen te behet aktor dhe profesor i historis. Nje hobi i tij ka qen kitarja te cilen e ka mesuar per 4 vite me rradh. Abdyl Morina gjithmon ka deshiruar ta therrasin kengetar te medhejn qe te bej duate me ta. Babai i Abdyl Morines eshte Jahir Morina....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017