Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Qka Mka Syri Qe Mloton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

qka mka syri qe m'loton
o dhimt e zemres sun i mbaj
2x

meso mori vajz veq per ty jam tuj kendu
prej zvoglimi dashnin ta kam fal
tash po shkon me tjeter kan

a e din oj vajz qka je tuj vepru
o ne rini vet don mem qu
2x

kujtimet e mija tash, tash kam mej harru
meso mori vajz veq per ty jam tuj kendu

kur t'vjen pranvera lulet lulzojn
o ni tub lule ndiva ti qojn
2x

meso moj e dashur veq per ty jam tuj kendu
prej zvoglimi dashnin ta kam fal
tash po shkon me tjeter kan
Avdyl Mziu
Publikimi: 14/12/2015


Avdyl Mziu - Qka Mka Syri Qe Mloton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Mka Syri Qe Mloton".
3. Video është e këngës "Qka Mka Syri Qe Mloton", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0