Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Kush Po Vjen Me Temena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dy tri dit po hyn pranver
ni bylbyl na dha haver
po fol nana si rufe

e lumja une
u bana me reje
2x

kush po vjen me temena
po vjen nusja mashallah
qilne deren krah em krah
hyn oborr me bismillah
2x

mori nuse n'fustan t'bardh
lumja ti te kush ke ardh
me pas lyp neper dunja

o se n'ven mat mir
tybe kishe rae
2x

kush po vjen me temena
po vjen nusja mashallah
qilne deren krah em krah
hyn oborr me bismillah
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 11/07/2017


Avdyl Mziu - Kush Po Vjen Me Temena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Po Vjen Me Temena".
3. Video është e këngës "Kush Po Vjen Me Temena", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0