Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Mehmeti - Sa Me Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dikur dhoma ishte e mbushur
perplot me dashuri,
tani mbeta un me vuajtjen
dhe kujtimet per ne dy.

ti ku ndodhesh n'keto momente
me ke je, a me kujton ???
une mbeta ai i njejti
qe per ty ende jeton.

(ref)
e di se kam gabuar,
tani e di sa me mungon,
kuptova qfar kam humbur,
po me duket u be vone.

te pergjeroj te me kuptosh
kete dhimbje ta ndalosh
se gjithmon mund te gabon
ai qe vertet.. dashuron.

edhe sot jetoj me shpresen,
se ndoshta prap do te takoj
para meje te qendrosh
e une fort te t'perqafoj

me shikim do te rrefej
se ne zemer ende te ndjej
do te them se vdes per ty
te lutem, falme mua ti...

(ref)
e di se kam gabuar,
tani e di sa me mungon,
kuptova qfar kam humbur,
po me duket u be vone.

te pergjeroj te me kuptosh
kete dhimbje ta ndalosh
se gjithmon mund te gabon
ai qe vertet.. dashuron.
Avni Mehmeti
Publikimi: 25/03/2008
Festivali: Top Fest 5


Avni Mehmeti - Sa Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Me Mungon".
3. Video është e këngës "Sa Me Mungon", por nuk këndohet nga Avni Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avni Mehmeti:


Komente 0