Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Mula - Për Ty Çelin Mijëra Mëngjese Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Shoh fusha dhe male,
që mbajnë gjurmët partizane
ja, atje rininë e nisëm dhe ndezëm vrullet djaloshare
me zjarr të pashuar,
që ti në gji na ndeze
ne me këngë përherë u zgjuam
dhe çelëm mijëra mëngjese
Ditët tona përherë na ftojnë...Nuk kemi video për këtë këngë.
Avni Mula - Për Ty Çelin Mijëra Mëngjese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty Çelin Mijëra Mëngjese".
3. Video është e këngës "Për Ty Çelin Mijëra Mëngjese", por nuk këndohet nga Avni Mula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avni Mula:


Komente 0