Më mbaj mend (për 1 muaj)

Az-M
 • Emri i Vërtetë:
 • Azem Selaci
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 16 Dhjetor 1989
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Az-M është këngëtar. Azem Selaci u shprengul ne Norvegji me familje ti ne kohen e luftes e sod osht tu jetu ne Norvegji, dhe bon muzik Hip-Hop/Rap Anglisht, Shqip i ka do kënge mirpo mas shumti anglisht.

Më datë 25 Prill 2011, F-Tim publikon videoklipin "Shqipe", në bashkëpunim me Az-M.

Më datë 26 Shkurt 2012, Az-M publikon videoklipin "Mashtrimi Jetes".

Më datë 21 Prill 2018, Az-M publikon videoklipin "Straight To The Top".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  selaci1  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet