Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Az-m - N'club  (Feat. Pimpex)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/06/2010

2010-06-02T12:20:41+00:00

Featuring

Pimpex
Refreni Pimpex:
Kur jena n'cllab ndryshohet atmosfera//
sa her qe po vim ma fort se herave tjera//
hajdi krejt ka na se kana o qel dera//
na e bojm fort se edim ku o vlera//

Az-M:
mikrofonin n'dor jom ka perballna me publiken//
nuk po ma kuptojn tripin nuk pedin ku e kom taktiken//
kur vi une ta boj terr e ta shuki driten//
rap hit qka bi une ti as qe e ke priten//

fakt tap on dhe tap gjith mon une jom i qart//
kur kush sun shtyhet me neve se na jena t'part//
po dridhet bina kur na sene qarta bim//
o ka kallet a'tmosfera kur po vim //

jon ka qelen pijet hiq pa unal//
dridhe belin sa ma shum qiko se na bone val//
sod une jom tu e dhon minimumin//
hey zhdukmani prej syve qat tullusumin//

une jom i fort edhe kom talent//
sa her une vi ty tjom ka ti mar ment//
met qohen kom ata qe kan rrespekt per mu//
qa ta qe um dojn shum edhe une i du//

Refreni Pimpex:
Kur jena n'cllab ndryshohet atmosfera//
sa her qe po vim ma fort se herave tjera//
hajdi krejt ka na se kana o qel dera//
na e bojm fort se edim ku o vlera//

Pimpex:
N'rep jom shum iqart n'stil jom shum i ron//
saher qe une vi krejt pi i qoj n'kom//
du mi ni publiken per neve tu bertit//
une ktu jom ma i forti edhe ti kto eke dit//

me zonin tem t'shti qiko me livrit//
ku jena na qetu ti smun me arrit//
me fllow shum prefekt t'boj mu zhagit//
mikrofonin para veti normal qarten me ket bit//

kur jena na n'kllab venin e kem n'dor//
ajo loqka tu u dridh nuk i bjen men per or//
na as niher nuk vim me sene t'njejta//
Ti Fol Per rrena une ty t'kallzoj ku o e verteta//

emrin ton e gjon n'aper gazeta//
se na gjithmon bim sene t'shtrejta//
ju i shitni kejt sha i kini//
erdha un i pash i blejtaaaa//

Refreni Pimpex:
Kur jena n'cllab ndryshohet atmosfera//
sa her qe po vim ma fort se herave tjera//
hajdi krejt ka na se kana o qel dera//
na e bojm fort se edim ku o vlera//


Më Shumë Këngë Nga Az-M:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet