Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Azem Haziri - Jena Gzu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2012

2012-01-30T22:34:20

Këngë e albumit:

"Shkoj Vera"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Gzu" kënduar nga Azem Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zanfina - Jena Gzu

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojmë e shkojm përpjetë
Na Lulien vet e kena zgjedh

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu

Fluturojmë e shkojm hava
Na Lulien vet e kena marr

Jena gzu o jena gzu
Jena ba me fluturu
Fluturojmë e shkojm hava
Na Lulien vet e kena marr

Sinan Vllasaliu - Jena Gzu

Jena gzu o jena gzu jena ba me fluturu
fluturojm eshkojm havaa
na lulien moti se kena pa

jena gzu ojena gzu jena ba me fluturu
fluturojm e shkojm hava
osamir me kan shqiptar
Më Shumë Këngë Nga Azem Haziri:

Më Shumë...