A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shoqerinë

Manifest I Marre

Mesojeni kohen te mos i haje te vetet,
c'u shemb shemtije do te ngrehin poetet...

- poezi nga Azem Shkreli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019