Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Kosovën

Psalm Per Kosoven

Kur pikon gjak
Kalliu, kur piqet vera

Kur hyn në gjakun tim
Nusrore e të bëhem krushk

Më mëso vetëm t’i bie
Kitarës, më mëso të vdes bukur

- poezi nga Azem Shkreli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  10

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet