Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Azemi - Kam Ra Ne Hall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Ra Ne Hall" kënduar nga Azemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Zana Paloja - Kam Ra Ne Hall

ti aspak nuk je i qet edhe un djal se kam leht te mundoj por me beso edhe ca dit te lutem me prit mos shpejto
me ato syt e zi ti me ke bo magji a sa shum me mundon vetem me thuj nje fjal. se shpirtin ma ke kall un me ty kam ra ne hall
heshtja ime te provokon dashurin ma shum ta shton ik tani te lutem shko se krejt pa prit do vi nji dit do te them po

Beli - Kam Ra Ne Hall

ah nje deshir le te pin o veq
me pa te vujt jetim pse ti kshtu
pse ti kshtu e ke meritu sa shum
zemra i ke lendu

ta pruvosh ti si un qysh jan
netet dhe pa gjum ta pruvosh a
asht mir me lendu veq per deshir
ta pruvosh ti si un qysh jan netet
dhe pa gjum ta pruvosh a asht mir
me lendu veq per deshir

o zdi qka ndoll me mua se kam
ra ne hall se kam ra ne hall o
smunt ta haroj kur dashurin e
par dashurin e par

o dikur kur isha me ty dje
isha i lumtur dje isha i lumtur
o shum me vjen inat qe tash te
kam humbur qe tash te kam humbur
Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet