Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Lukaj - Kur Ta Kujtojsh Pejen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/12/2013

2013-12-09T21:55:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ta Kujtojsh Pejen" kënduar nga Azem Lukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Azem Lukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet