Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azemi (Azem Lukaj) - Ajo Ka Nevoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

16/07/2019

2019-07-16T18:08:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Ka Nevoj" kënduar nga Azemi (Azem Lukaj).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Azemi (Azem Lukaj) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Azemi (Azem Lukaj):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet