Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  751
 • Emri i Vërtetë:
 • Granit Musa
 • Vendlindja:
 • Podujevë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Azet është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Granit Musa ose ndryshe siç njihet me nofkën Azet, largohet nga Kosova drejt Gjermanisë në moshën 4 vjecare. Fillimisht Azet formoi grupin "Crew Ghetto Stars", bashkë me shokun e tij Ali (Nash), të cilin e kishte shok që në shkollën fillore. Në vitin 2010 ata formuan grupin KMN. Pjesë e grupit u bënë dhe dy rreperat e tjerë Ghasan (Zuna) dhe Yassine (Miami Yacine). Në kohë shumë te shkurtër ata u bënë shumë të njohur dhe të dashur për publikun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

5 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ex King

Sacrifice

Bx-A

Niil-B

Rascom

Overlord

Mr.Trimi

Elinel

Explicit

Alba G


Tags: Azet, Granit Musa, Azphalt

Azet në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë