Më mbaj mend (për 1 muaj)


Azet - Wir Hatten Nix

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wir Hatten Nix".
3. Video është e këngës "Wir Hatten Nix", por nuk këndohet nga Azet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Azet - Wir Hatten Nix  (Feat. Nash)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Fast Life"

Komente

Asnjë Koment

21/03/2018

2018-03-21T10:17:28+00:00[Intro: Azet]
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr

[Hook: Azet]
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr

[Part 1: Azet]
Bros sind am husteln Tag für Tag
Erinner' mich, wo ein Tag wie Jahre war'n
„Mein Sohn, hab' Geduld!“, hat Mum gesagt
Vor dem Block war kein Benz in Schwarz geparkt
Das Lachen verlernt
Jeden Tag auf dem Schulhof, die Taschen war'n leer
Renn' der Mark hinterher
Währenddessen die andern Urlaub machten am Meer
Aber uns war das egal
Heute hör'n sie unsre Mucke international
24/7 unterwegs, Ghetto-Stars
Es hat kein'n interessiert, wo wir sind, wer wir war'n
KMN-Gang bis zum Tod
Ja, wir hatten recht, heut weiß jeder, wer wir sind

[Hook: Azet]
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr

[Part 2: Nash]
Ja, wir war'n nicht reich
Dort, wo wir wohn'n
War 'n Teufelskreis
Ticken, denn wir wollen hoch
Strecken Tag für Tag
Ohne schlafen, zu lange wach
Es fing an, als ich achtzehn war
Bruder weg und in Strafhaft saß
Und ich hol' uns schon raus aus dem Dreck
Es gab es nichts, nicht mal Bett in mei'm Zimmer
Ghetto-Kids wollten den Benz und die Villa
Am Block undercover
Stress und sie ballern
Ich hab' Packs noch auf Lager
Silver Haze, lass uns häng'n, so wie Saddam

[Hook: Azet & Nash]
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nichts, wir woll'n mehr
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nix, wir woll'n mehr
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nichts, wir woll'n mehr
Wir woll'n mehr
Denn wir hatten nichts, wir woll'n mehr


Më Shumë Këngë Nga Azet:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet