Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paix, Azet & Lolo79 - No Name Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


...
...

[Azet:]
Bin wieder da
Viel zu lange her, dass wir uns sah'n
Ich musste weg, ich hatte keine Wahl
Will zu dir, ich mach' den Motor an (Den Motor an)

...
...
Azet
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/09/2023


Paix, Azet & Lolo79 - No Name
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Name".
3. Video është e këngës "No Name", por nuk këndohet nga Paix, Azet & Lolo79.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azet:


Komente 0