Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati & Elona Leka - Me Rrahin 7 Zemra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Rrahin 7 Zemra".
3. Video është e këngës "Me Rrahin 7 Zemra", por nuk këndohet nga Aziz Murati & Elona Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati & Elona Leka - Me Rrahin 7 Zemra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  122

Komente

9 🔥

Më Shumë Nga

Elona Leka

24/03/2014

2014-03-24T19:45:46+00:00E kujtoj atë ditë të eret,
na përçanë e na ndanë të tjeret,
një minutë po më zgjat shumë vite,
sytë e mi s'shohin dritë që prej asaj dite.

Me gjakun e zemres shkruaj fjalën,
këto lotet e mia nuk u ndalen,
me lot i kalova shumë pranvera,
të kërkoj nuk të gjej çka t'bëjë unë e mjera.

Të deshta, të dua, më thuaj çka po ndodh me mua,
nuk fshihen dy emra,
a beson se për ty më rrahin shtatë zemra.

Të deshta, të dua, më thuaj çka po ndodh me mua,
nuk fshihen dy emra,
a beson se për ty më rrahin shtatë zemra.

Shpirti im ta tregon t'vërtetën,
një kujtim më ka mbet gjithë jetën,
dhe një herë po ta bëjë me dije,
më vjen pas, po më ndjek mu' ke bëhë si hije.

S'të harrova kurrë jo të betohem,
shpresa vdes e fundit nuk dorëzohem,
nuk i mbaroj fjalet t'dashurisë,
sa vështirë më kalojnë netet e vetmisë.

Të deshta, të dua, më thuaj çka po ndodh me mua,
nuk fshihen dy emra,
a beson se për ty më rrahin shtatë zemra.

Të deshta, të dua, më thuaj çka po ndodh me mua,
nuk fshihen dy emra,
a beson se për ty më rrahin shtatë zemra.

Të deshta, të dua, më thuaj çka po ndodh me mua,
nuk fshihen dy emra,
a beson se për ty më rrahin shtatë zemra.

Të deshta, të dua, më thuaj çka po ndodh me mua,
nuk fshihen dy emra,
a beson se për ty më rrahin shtatë zemra.


Ky tekst u dërgua nga  LoOna
Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet