Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati & Drita Musliu - Lulija Belëholla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lulie belholla blholla i e o haji ato molla ato molla oo
Lulije beltrasha beltrasha i e o haji ato dardha ato ardha ooo
Kqyrni qika qka na ka rrit nana i e o, Kqyrni qika qka na ka rrit nana i e o kqyrni qika qka na ka rrit nana oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kllana oo
Kqyrni qika qka na ka rrit baba i e o lqyrni qika qka a ka rrit baba oo e ka belin o per dy kollana i e o e ka belin o per dy kollana oooo


Aziz Murati & Drita Musliu - Lulija Belëholla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulija Belëholla".
3. Video është e këngës "Lulija Belëholla", por nuk këndohet nga Aziz Murati & Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0