Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Pikoi Loti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Foli zemra pikoj loti
Cdo flaj me lot u la
Vujtjen time e di zoti
Askush tjeter smund ta baj

E vaxhdova jeten time
I vetem pa njeri
Te gjith iken vec kujtimi
Dite e nate me ben shoqri

Nuk behet mire
nuk mund ta pranoj
E kam veshtire
pa ty smund te jetoj
Nuk behet mire
cdo ender ma more
Tjeter nuk muj
une ta mbaj per dore

Dashuria tu harxhua
Mua ma shum mu shtu
Per ty zemer azgje ndodhi
Tragjedi me ndodhi mu

E vaxhdova jeten time
I vetem pa njeri
Te gjith iken vec kujtimi
Dite e nate me ben shoqni

Nuk behet mire
nuk mund ta pranoj
E kam veshtire
pa ty smund te jetoj
Nuk behet mire
cdo ender ma more
Tjeter nuk muj
une ta mbaj per dore

uun taaa mbaaaj per doooorreeee...............


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aziz Murati
Publikimi: 05/01/2015


Aziz Murati - Pikoi Loti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pikoi Loti".
3. Video është e këngës "Pikoi Loti", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0