Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati - Ferdez Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


se qmi lujte met prej kres Ferdes 2x
ja dot marr e ja dot vdes Ferdes 2x

oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes

mercedesin do ta shes ferdes 2x
ja dot marr ja dot vdes ferdes 2x oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes

oj ferdes dashnorja e par ferdes 2x
me shikove hiq pa ndal ferdes 2x

oj ferdes ferdes ferdes ferdes
se qmi lujte met prej kres ferdes
oj ferdes ferdes ferdes ferdes
ja dot marr ja dot vdes ferdes


Ky tekst u dërgua nga xheviAziz Murati
Publikimi: 06/01/2015


Aziz Murati - Ferdez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ferdez".
3. Video është e këngës "Ferdez", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0