Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aziz Murati - Moj E Poshter 2020

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Poshter 2020".
3. Video është e këngës "Moj E Poshter 2020", por nuk këndohet nga Aziz Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aziz Murati - Moj E Poshter 2020  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/04/2020

2020-04-11T17:00:11+00:002x
Dashurova veq 1 her
U plagosa 1000 her
kisha zemer edhe shpirt
Per veq teje gje skam dit

Ref. 2x:
Moj e poshter ti qka m'bone
M'ke idhnu me bab e None
Ke dit me mashtru shum mir
e un ne gjum tpata thirr

2x
100 vjet ty me ti fal
100 vdekje m'kishin marr
T'isha lut un at dit
perseri me kishe mbyt

Ref. 4x:
Moj e poshter ti qka m'bone
M'ke idhnu me bab e None
Ke dit me mashtru shum mir
e un ne gjum tpata thirr


Ky tekst u dërgua nga Juja Mija
Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet