Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azra Ibrahimi - Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

U heshten fjalet, mbreteroi qetesia,
pa pershendetje ndodhi ndarja ne erresire,
me the keshtu eshte me mire.
Dikush largohet, dikush lendohet,
faji i verber ngel gjithmone e pergjigje ska
fajin kush e ka.

Refreni:
Pse? Pse u largove pa asnje fjale? Pse u largove?
Pas teje mbeti nje mall, e ne zemer zjarr.
Pse? Pse u largove pa asnje fjale? Pse u largove?
Pas teje mbeti nje mall, e ne zemer zjarr.

Shira ne zemer, e jete vec per nje emer.
Pse dashuria eshte e embel ne fillim
e mbaron me trishtim?
Dikush largohet, dikush lendohet,
faji i verber ngel gjithmone e pergjigje ska
fajin kush e ka.

Refreni:

Pse? Pse u largove pa asnje fjale? Pse u largove?
Pas teje mbeti nje mall, e ne zemer zjarr.
Pse? Pse u largove pa asnje fjale? Pse u largove?
Pas teje mbeti nje mall, e ne zemer zjarr.

Eja dhe shikom ne sy dhe trego se agje s'me lidh me ty.
E une ketu rri e pres derisa t'vdes.

Refreni:

Pse? Pse u largove pa asnje fjale? Pse u largove...
Azra Ibrahimi
Publikimi: 15/11/2009
Festivali: Polifest 2009


Azra Ibrahimi - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Azra Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Azra Ibrahimi:


Komente 0