Më mbaj mend (për 1 muaj)


BB Poqi - Moj E Mira Te Pojata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Te Pojata".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Te Pojata", por nuk këndohet nga BB Poqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BB Poqi - Moj E Mira Te Pojata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Sa Për Fillim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00bb poqi:
Mooooooj e miiiiira ooo te pojata hijeeee t'paskannnnn o flokt e gjaaataa...
Hijeeeee t'paskannn o flokt e gjata shkurtojj paaaaaak o tu preft nafaaaka...

Syrii ytt vashoo si filxhann1...
Vetlla t'holla ee sikur Gajtann1...
Shtati ytt vashoo si selvi ee...
Goja jote ooo si kuti eee...

ajo qikaa :P :
shum o djal jam ba merak
zemra don mem plas në bark
smutt jomm konn o qe sa javv
nuk je ardh mem paa...

t'ishe ardh o dej te ara
ish qu dada e t'kish daL para
po sje ardh o mem pa muu
prandaJ ma stë du (H)

bb poqi:
ahh sma faL vash syrin e zii ee
ta runn baca si synin e ti ee
ahh sma faL vash Gojenn niher ee
ta shijoj vetemm ti marr er ee

ajo qikaa:
djaL kam ra ne krahror tondd
shej ne faqe mos mem loon
shej ne faqe mos mem loon nnana me qorton

Together (2-t):
daLim bashk o me shetit
trandafillet me i vadit
du met thon vetem nje fjaL
se TE DUU o djaL


Më Shumë Këngë Nga BB Poqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet