Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Genius - E Urrej Shiun  (Feat. Abi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Komente

1 🔥

Featuring

Abi

30/11/2012

2012-11-30T12:19:47+00:00B-Genius:
Në Ditet që kalojn,
më shtojn më shum pikllim,
dua të t'kem pranë,
ty o shpirti im.
Tani i kujtoj,
ditët që kaluam bashkë,
veç tani e kuptoj,
sa shum të paskam dashtë.
Pyes veten,
ku gabova unë me ty,
pse nuk mundem unë,
t'i puth më ata sy.
Nuk e kuptoj,
pse u ndam pa asnjë shpjegim,
për ne gjithçka mbaroj
kjo dashuri nuk ka shpëtiimm...

Ref:(2X)
S'ka më diell që kur shkove ti,
s'ka më qiellë të hapur vetëm shi,
dhe përzihet me lotët e mi,
n'dalu o shi, o n'dalu, o shi.

Abi:
E mallkoj, çdo ditë që bie shi,
sepse ngjan, në diëtn kur shkove ti,
e mallkoj, çdo natë kur s'tkam pran
se pa ty shpirti im po qan,
Me mungon ti a e din,
eja fshij lotët e mi,
ti se din kjo sa dhemb,
t'kam kërkuar në çdo vend,
po ti nuk je,ti ku je?
vetëm në kët shi më leee...
(vetem në kët shi më leee...)
uoouoouoo...

Ref:(4X)
S'ka më diell që kur shkove ti
s'ka më qiell të hapur vetëm shi,
dhe përzihet me lotët e mi,
n'dalu shi, o n'dalu shi.


Ky tekst u dërgua nga  flutura
Më Shumë Këngë Nga B-Genius:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet