Më mbaj mend (për 1 muaj)

B-Genius - Harrom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Tash harro mos me kujto..mos kujto
ti shko mos me kerko..mos kerko
provo mos mu afroh..mu largo
prano pa mu jetohh...

Tash e shoh kush je
tash dhe ti me njeh
s´te kuptojj...
ti shum lehtt e kee
por sot nuk esht si djee..ste kerkojjj
ti gjdo her gabon
e me pas falje kerkonn...
s´dotaa fal.....
perseri provon
tek un asgje s´ndryshon
shko pa fjal....

Tash harro mos me kujto..mos kujto
ti shko mos me kerko..mos kerko
provo mos mu afroh..mu largo
prano pa mu jetohh...

Mos me pyet ku shkoi
se kurr nuk te tregoi
ti shum mir e dinn...
te tjetra mund te shkoi
1 nat me të t´kaloi
por nuk mudesh ti...

Saher te thash keshtu
ti kurr se ke kuptu
tash e kupton..
ti prap don me provu
po tash un nuk po du...
gjithqka mbaron...
spo du me t'pa lot n'sy
se tash nuk ka rendesi
qfar kalonnn...
edin mundem pa ty
me ke do te jem se dii..
por ti HARROMM....

Tash harro mos me kujto..mos kujto
ti shko mos me kerko..mos kerko
provo mos mu afroh..mu largo
prano pa mu jetohh...!!!!


Ky tekst u dërgua nga GentaB-Genius
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/04/2009


B-Genius - Harrom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrom".
3. Video është e këngës "Harrom", por nuk këndohet nga B-Genius.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga B-Genius:


Komente 0