A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B-king - Nane  (Feat. Criminoso & Big Boy Niti)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2008

2008-08-27T21:04:23

Featuring

Criminoso

Featuring

Big Boy Niti


B.King :

Nano te kujtohet si 13-vjeqar ka majt familjen plus dy agjallar jam kan shum i varfun skam pas ku me punu, skom pas mundesi, nan nat shkoll un me shku, jam munu me punu mu marr me tregti me ta qel deren nan e me te gzu diqka ne shpirt, me ta gzu zemren ty me ta hek at lot ne sy, NANO DERI N'FUND KA MU MUNDU UN PER TY

Ref :
Kohet e vjetra kan kalu senet shum kan ndryshu nan tash ti ndale lotin se gjithqka ti je per muuuuuuu (2X)

CrimiNoso :

Nan un e di qe po kan hekmi ata lot se zemra spo ma duron, gjithmon kem qen te varfun e di edhe vet mfal nan djali yt ska pare ngjep se kjo jeta kaq e vshtirr spo muj me kuptu pse smuj si njerzit tjert me jetu, mfal nan krejt gabimet qe ti kum ba edhe naj dit besom kshtu skena me hjek ma (2x)

Ref :
Kohet e vjetra kan kalu senet shum kan ndryshu nan tash ti ndale lotin se gjithqka ti je per muuuuuuuuu (2x)

Big Boy Niti :

Heyy nan tasht qka pse syt tu kan rrudh tasht ski qka merzitesh ti e ke rrit ni BURR a te kujtohet djali yt qe ti kryke punt tasht m'burr me ta asht ma i forti i shqiptaris e qe syni nuk i tremet besen kurr se ka thy arsyja jote mos me qit lot ne sy, e di qe te dhemb qe krejt kushtet s'ja plotsove po Allahu te shberblevt se deri ne funt luftove NAN (2x)

Ref :
Koht e vjetra kan kaluuu senet shum kan ndryshu nan tash ti ndale lotin se gjithqka ti je per muuuuu (2x)


Ky tekst u dërgua nga Jasmina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019