Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: B1azy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Dhjetor 2016, B1azy publikon videoklipin "Poppin Tags"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A Link

Sllimi

Last Daddy

J.B.

Dashoni

Art

Bcrazy

Lavda

Grande

P-Life

Tags: B1azy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet