A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B2N

Nuk Jam Une Ai ➡ Je Ne Suis Pas Celui

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: YanaOtr


Nuk Jam Une Ai

oo hoooo hej heejjj

ref (2)
Mos e prano unazen e tij
se nuk jam un ai, nuk jam un ai
ai qe ke menduar familje femij..
jo nuk jam un ai nuk jam un ai.

M'kujtohet edhe sot
kur erdha n'aeroport
mu mbushen syt me lot
atë dit se harroj dot
sa net kaluam pa gjum
edhe mesazhe pa fund
sa shpejt gjerat ndryshojn
ku je ti e ku jam un
momente t'bukra perjetuam
nga ty kam veq kujtime
Kush do m'thot engjëlli im?
Kush do t'thot princesha imeee?oo
Jo nuk dua ta mohoj
e kam veshtir te te harroooj
Se ti je jeta ime
qa do ti gzosh ksaj bote (qa do ti gzosh ksaj bote)
a thu jam prap jeta jote (jeta jotee)
nese do te kthehesh un jam ktu skam humbur
Gjithsesi te uroj nje jet te luuumtur

ref. (2)
Mos e prano unazen e tij
se nuk jam un ai, nuk jam un ai
ai qe ke menduar familje femij..
jo un nuk jam un ai nuk jam un ai

Mos e pranoo mos e pranoooo..oo oo jo jo ooo..

As un as ti nuk kishim faj
fshij lotet ti mos qaaaj
mos qaj ooo


Je Ne Suis Pas Celui

Oo hoooo hej heejjj

Ref (2x)
N'accepte pas sa bague
parce que je ne suis pas celui, je ne suis pas celui
celui avec qui t'a imaginer famille, enfants
non je ne suis pas celui, je ne suis pas celui

Je me rappele aussi aujourd'hui
quant je suis venu à l'aéroport
mes yeux se remplissaient de larmes
ce jour le ne l'oublierai pas
toutes les nuits qu'on a passer sans sommeil
et des messages sans fin
les choses changent vite
où est-tu, où suis-je
on a vécu de beaux moments
de toi j'ai juste des souvenirs
qui va me dire mon ange ?
qui va te dire ma princesse ? oo
non je ne veux pas la refuser
j'ai de la peine à l'oublier
parce que toi t'es ma vie
qu'est-ce que tu vas réjouir a ce monde (qu'est-ce que tu vas réjouir a ce monde)
peut-être que je suis encore ta vie (ta vie)
si tu veux revenir, je suis ici, je ne suis pas perdu
quant même je te souhaite une vie heureuse

Ref (2x)
N'accepte pas sa bague
parce que je ne suis pas celui, je ne suis pas celui
celui avec qui t'a imaginer famille, enfants
non je ne suis pas celui, je ne suis pas celui

N'accepte pas n'accepte pas.. oo oo non non ooo...

Ni moi ni toi avait tord
séche les larmes ne pleure pas
ne pleure pas

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019