Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  184
 • Vendlindja:
 • Lezhe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: B2N është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006. Në Nëntor 2006, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Me Eks", në bashkëpunim me B2N. Në Shtator 2007, Gilan G merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Ola", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2007, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Wow", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2008, B2N merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

TikTok

Komente

18 🔥Love And Hate (2017)

B2n (2013)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (15)

6
12
13
21
11
10
12
10
13
10
4
6
8
1
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Klejvis Saliaj

Mateus Frroku

Vani Gjuzi

Eleminimi

Erik Lloshi

Endrit Shani

Lazy

Gent Bushpepa

Klajdi Musabelliu

Luiz Ejlli

Tags: B2n


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet