A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B2N

Mos Me Harro ➡ Don't Forget Me

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Cherrycrush


Mos Me Harro

Ta theva zemren
te kam lenduar
e urrej veten
shum jam penduar
jam i njejti
nuk kam ndryshuar
ti me fal
sepse te dua

Me beso do ndryshoj
koha plaget
do ti sheroj
mos me harro
mos me urre
ti je ajo
qe une e ndjej
Me beso do ndryshoj
koha plaget
do ti sheroj
mos me harro
mos me urre
ti je ajo
qe une e ndjej x2

Dua te zhdukem
nga kjo bote
kjo jete pa ty
duket e kot
ndjehem vetem
jam i humbur
sa dua ti
te jesh e lumtur

Me beso do ndryshoj
koha plaget
do ti sheroj
mos me harro
mos me urre
ti je ajo
qe une e ndjej
Me beso do ndryshoj
koha plaget
do ti sheroj
mos me harro
mos me urre
ti je ajo
qe une e ndjej x2

B2N Beatz
i know you like this...

Me beso do ndryshoj
koha plaget
do ti sheroj
mos me harro
mos me urre
ti je ajo
qe une e ndjej
Me beso do ndryshoj
koha plaget
do ti sheroj
mos me harro
mos me urre
ti je ajo
qe une e ndjej x2


Don't Forget Me

I've broken my heart, it hurt,
and I hate myself much, I regret it
I'm the same, I haven't changed,
Forgive me, because I love you

Believe me, I'll change,
the time will heal your wounds
don't forget me, don't hate me,
you're the one I feel
Believe me, I'll change,
the time will heal your wounds
don't forget me, don't hate me,
you're the one I feel

I want to disappear from this world,
this life without you seems vain,
I just feel lost,
how much I want you to be happy

Believe me, I'll change,
the time will heal your wounds
don't forget me, don't hate me,
you're the one I feel
Believe me, I'll change,
the time will heal your wounds
don't forget me, don't hate me,
you're the one I feel

B2N Beatz
i know you like this...

Believe me, I'll change,
the time will heal your wounds
don't forget me, don't hate me,
you're the one I feel
Believe me, I'll change,
the time will heal your wounds
don't forget me, don't hate me,
you're the one I feel

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019