A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  172
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: B2N është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Ai ka studiuar per piano qe ne moshe te vogel dhe iu ngjit skenes shqiptare per here te pare ne vitin 2006. Në Nëntor 2006, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Me Eks", në bashkëpunim me B2N. Në Shtator 2007, Gilan G merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Ola", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2007, Gilan G merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Wow", në bashkëpunim me B2N. Në Nëntor 2008, B2N merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Love And Hate (2017)

B2n (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Nuse 3
Cocca Ina
Vajzat E Fshatit
Shum Larg
Ne Zemer
Nuse 2
Te Dua Pa Fund
Zemra
Shen Valentin
Blu

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (7)


Artistë Të Ngjashëm:

Agustin Pellumbaj

Klejvis Saliaj

Eleminimi

Endrit Shani

Erik Lloshi

Mali G Grand Thugz

Lazy

Gent Bushpepa

Erjon Korini

Luiz Ejlli


Tags: B2n

B2N në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019