A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
B2N

Gezuar Ditelindjen ➡ Buon Compleanno

 Shqip ➡  Italisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Nensi


Gezuar Ditelindjen

Sot Eshte Dita Jote
Per Ty Un Po Kendoj
Gjith Te Mirat E Ksaj Bote
Me Gjith Shpirt Ty Ti Uroj

Kjo Kenge Eshte Per Ty
Ta Kesh Ti Si Kujtim
Me Shiko Ne Sy
Ti Je Brenda Shpirtit Tim

ref: X2
Gezuar Ditelindjen
Urime Per Ty Kam
Sot E Shum Vite
I Lumtur Per Ty Jam

Me Ty Jam Dhe Kur Fle Gjum
Per Ty Ngjenjat Derdhen Lum
Jane Te Tuat Cfare Kam Un
Sepse Meriton Me Shum

Kjo Kenge Eshte Per Ty
Ta Kesh Ti Si Kujtim
Me Shiko Ne Sy
Ti Je Brenda SHpirtit Tim

ref: X4
Gezuar Ditelindjen
Urime Per Ty Kam
Sot E Shum Vite
I Lumtur Per Ty Jam


Buon Compleanno

Oggi è il tuo giorno
per te io oggi sto cantando
ti auguro tutto il bene di questo mondo.

Questa canzone è per te
Che tu la abbia come un ricordo
Mi guardi negli occhi
tu sei dentro il mio cuore

ref:X2
Buon compleanno
complimenti per te ho
oggi e atri molti anni
contento per te sono

Sono con te anche quando dormi
Per te mi verso come un fiume
Sono tue le cose che io ho
Perchè tu meriti di più

Questa canzone è per te
Che tu la abbia come un ricordo
Mi guardi negli occhi
tu sei dentro il mio cuore

ref:x4
Buon compleanno
complimenti per te ho
oggi e atri molti anni
contento per te sono

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019