A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

B2N - Perfeksion  (Feat. Money Gang)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6


Lezha Rap City

(VERSE 1)

Qe edhe B edhe 2 edhe N
B B B B2N click
Po dukem i vogel
po dukem i cmenun
Iden edhe stilin e kam sick
Neze makinen e fute CD'n e
tregoja te tanve qe neve na nin
edhe shife ti veten si mete
pa fjal e pa frym
Une kam edhe kompanin
Njerrzit nuk dojn me nigju budalliqetet e tuja
0 baraz me qenin
hapeni rrugen e keni dhi venin
Vajzat po dojn me nigju B2N'in
Lene ca thot babi me mamin
merri me vete tregoja CUNAMIN
(I'M A KING OF CRUNK)
hapeni porten
e futuni mrena te tan
edhe nigjoni do kang
njerzit i infektoj me Crunk
lek nxhep edhe lek nbank
Cili po na del
edhe po na ban Freestyle
Apo doni me nigju
une ta hapi 1 file, back
kapelen e rrobat e ngjyren
e ftyren e stilin e kam black

[Chorus (B2N):]2x

Perfeksion
ke me na ni
ke me na pa
ke me na ni
ke me ba pa
ke me na ni
edhe keni me than
Perfeksion
I wanna see you
put your hands up


Ky tekst u dërgua nga  eliesa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019